Witamy w konfiguratorze kabin niestandardowych
Jeżeli w standardowej ofercie nie znaleźli Państwo kabiny w odpowiednim rozmiarze chętnie wykonamy ją zgodnie z Państwa życzeniem. Nasz konfigurator ułatwi zamówienie kabiny niestandardowej dopasowanej do Państwa indywidualnych potrzeb


 


Granice są po to, aby je przekraczać...


To motto, które w pełni odzwierciedla aktualne trendy w aranżacji łazienek. Przestrzeń, w której główną rolę odgrywa komfort Klienta, powinna być połączeniem ergonomii oraz estetyki. Osiągnięcie takiej harmonii to jedno z największych wyzwań, z jakim mierzą się projektanci i architekci. Kluczowe jest zrozumienie najważniejszych potrzeb, innych dla  każdego Klienta. Personalizacja łazienki, w tym strefy prysznica,  to doskonałe rozwiązanie, które pozwala stworzyć niepowtarzalny projekt. Dział Zamówień na Wymiar powstał, aby zrealizować każdy z nich. 


DOSTĘPNE WARIANTY KOLORYSTYCZNE:


Istnieje możliwość zmiany koloru okuć dla poszczególnych produktów. Aktualnie w konfiguratorze dostępny jest wybór dziewięciu wersji kolorystycznych:


Chrom, Gold Brushed, Gold Shine, Light Gold, Złoto malowane, Gunmetal Brushed, Copper Brushed, Black, White


  


Kilka przykładowych sytuacji, Które rozwiążesz wybierając opcję „na wymiar”: 


Dostępne warianty szkła:


 


OptiClearWysoka transparentność szkła znakomicie prezentuje się w aranżacji łazienek z minimalistyczną strefą prysznica. Idealnie sprawdza się w przypadku kabin typu walk in. Przeszklenia OptiClear pozbawione są zielonkawego odcienia, które może być widoczne w przypadku standardowych, transparentnych szyb. SatynaPrzeszklenia kabin prysznicowych z efektem matowej powierzchni na zewnętrznej stronie, zapewniają duży komfort użytkowania. Chronią prywatność, doskonale prezentując się zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych, modernistycznych aranżacjach łazienek. GrafitNiezwykle popularne, przydymione zabarwienie, doskonale komponuje się z nowoczesnym wnętrzem łazienki. Przeszklenia, utrzymane w ciemnej kolorystyce, zapewniają wysoki stopień dyskrecji, zachowując umiarkowaną przepuszczalność światła. Głębia ich koloru zwiększa się wraz ze wzrostem grubości szkła. CzarneSzkło w kolorze czarnym, barwione w masie, charakteryzuje się intensywną głębią oraz niską przepuszczalnością światła. Czarna barwa tafli szkła, zastosowana w kabinach prysznicowych, nadaje łazience elegancji. Doskonale prezentuje się również we wnętrzach o industrialnym charakterze. LustroSzkło z efektem lustra, zastosowane w formie ścian kabiny prysznicowej, może być eleganckim elementem dekoracyjnym w łazience. Oferuje niezwykły efekt, którego wygląd zależy od warunków oświetleniowych. 


W zależności od natężenia światła, szkło może je przepuszczać lub zachowywać się jak lustro.MASTER-SOFTSzkło o dekoracyjnej powierzchni w postaci ornamentu. Charakteryzuje się lekko pikowaną strukturą, nadającą efektowne wykończenie w formie 3D.TIMELESSAntykorozyjne szkło, które zostało opracowane z myslą o zastosowaniachw kabinach prysznicowych. Wysoko transparentna wersja szyb doskonale prezentuje się w minimalistycznych aranżacjach.Zdjęcia mają charakter poglądowy, prezentowane na zdjęciach rozwiązania mogą odbiegać od rzeczywistego wyglądu. Niektóre rozwiązania mogę nie być dostępne w wybranych produktach.