Witamy w konfiguratorze kabin niestandardowych
Jeżeli w standardowej ofercie nie znaleźli Państwo kabiny w odpowiednim rozmiarze chętnie wykonamy ją zgodnie z Państwa życzeniem. Nasz konfigurator ułatwi zamówienie kabiny niestandardowej dopasowanej do Państwa indywidualnych potrzeb

POMIAR STREFY PRYSZNICA


Jak poprawnie wymierzyć miejsce, w którym planujesz montaż kabiny prysznicowej? Prezentujemy krótki poradnik wyjaśniający sposób mierzenia poszczególnych części strefy prysznica, który pomoże dopasować do niej kabinę lub drzwi wnękowe. 


 ABY PRAWIDŁOWO OKREŚLIĆ SZEROKOŚĆ, WYSOKOŚĆ ORAZ GŁĘBOKOŚĆ STREFY PRYSZNICA, NALEŻY WZIĄĆ POD UWAGĘ KILKA KWESTII:  1. Do wyliczeń przystąp po uprzednim wykończeniu strefy, niezależnie od rodzaju materiałów zastosowanych na ścianach oraz podłodze. 

  2. Upewnij się, że podłoże zostało odpowiednio wypoziomowane. 

  3. Pamiętaj, że w produkcie montowanym na brodziku jego szyby są lekko przesunięte do wewnątrz. Takie rozwiązanie jest gwarancją stabilności oraz szczelności kabiny.

  4. Wszystkie wymiary należy podać w milimetrach.

  5. W katalogu stosujemy wymiar gabarytowy, co oznacza, że podane wartości to maksymalne wymiary zewnętrze produktów.


 Skorzystaj ze wsparcia Certyfikowanych Instalatorów New Trendy


Kliknij TUTAJ i sprawdź!


 


 


ZASADY WYKONYWANIA POMIARÓW PREZENTUJEMY NA WYBRANYCH KSZTAŁTACH PRODUKTÓW


DRZWI WNĘKOWE
KABINA PRYSZNICOWA NAROŻNA
Uwaga: Sprawdź czy brodzik nie został wpuszczony pod płytki. Należy uwzględnić jego wymiary gabarytowe, czyli najbardziej wysunięte punkty zewnętrzne.KABINA PRZYŚCIENNAOkreśl wymiary obszaru, na którym będzie zamontowana kabina. 


A. Montaż na brodziku 


Pomiaru dokonaj od ściany do zewnętrznej krawędzi brodzika. 


Sprawdź poziom brodzika oraz wymiary zewnętrzne brodzika.  


Uwaga: Sprawdź czy brodzik nie został wpuszczony pod płytki. Należy uwzględnić jego wymiary gabarytowe, czyli najbardziej wysunięte punkty zewnętrzne.


B. Montaż na posadzce


W przypadku rozwiązania z odpływem liniowym, odmierz odległość od ściany do momentu, w którym zaczyna się spadek posadzki. 


ŚCIANA SKOŚNADRZWI WNĘKOWE KABINA PRYSZNICOWA NAROŻNAUwaga: Sprawdź czy brodzik nie został wpuszczony pod płytki. Należy uwzględnić jego wymiary gabarytowe, czyli najbardziej wysunięte punkty zewnętrzne.   Sprawdź, jak prawidłowo zmierzyć kąt skosu  MUREK / WANNA


MUREK PRZY WEJŚCIU 
MUREK PRZESUNIĘTY DO TYŁU